Anālais sekss uz AnalaisSekss.org

Šajā, anālā seksa saitā Jūs atradīsiet pašas jaunākās anālā foto un video scēnas. Materiāli atjaunojās katru dienu.Droši pievienojiet anālā seksa saitu saviem favorītiem, aicieniet draugus un draudzenes uz šo saitu! Aicinām visus, kas nodarbojās ar anālo seksu, kuram tas vairs nav svešs, sūtīt mums savas fotogrāfijas. Mēs pieņemam skaistas seksa ainas, ja Jums ir ko parādīt, tad rakstiet mums! Ienāciet un pārbaudiet atjauninājumus katru dienu!

sekss, anāls sekss, seks dibenā, porno
nopisties, dirsā, beigt pakaļā, izlaizīt dirsu, fetišisms, lieli pupi, anālās rotaļas, gejiem

Anālais sekss - tas vairs mums nav jaunums

Anālais sekss – tas vairs mums nav jaunums

Anālais sekss – tas vairs mums nav jaunums. To ir paprovējušas jau vairāk kā 60% sieviešu, bet ānusa glāstus ir gatavi pieņemt pat daudzi vīrieši! Kaut gan daudzi nepiekrīt uz tik ekstravaganta seksa formu, uzskatot to par neestētisku un kaitīgu. Vai tiešām tas tā ir? Kāds tad ir labums no anālā seksa?

Šodien anālā seksa saits analaissekss.org noskaidro, kāpēc anālais sekss ir veselīgs un kāds no tā ir labums. opisuha kartinki 1 Kāpēc ir vērts nodarboties ar anālo seksu? Anālais sekss – tās ir jaunas izjūtas. Jo vairāk sieviete un vīrietis dzīvo kopā, jo vairāk viņu seksuālajā dzīvē ienāk vienveidība, Viņus pārņem seksuāla rutīna. Anālais tajā pat laikā var iedot pāriem jaunas, ne ar ko salīdzināmas erotiskas izjūtas un labsajūtu. Sava retuma dēļ anālais sekss nekad nemēdz apnikt. Tāpēc katru reizi, kad nodarbojaties ar anālo seksu, pāri to izbauda lēnām, nesteidzoties un necenšās to pārtraukt. Sievietei, anālā seksa labums ir vēl tur, ka anālā seksa akts ilgst ilgāk par parasto seksu un tas arī vairāk patīk vīriešiem.

Daudzus uzbudina tikai viena vien doma, ka anālais sekss - tas ir aizliegts, kaut kas netīrs, atgādina dzīvnieku seksu. Piekrišana anālajam seksam – tā ir uzticība savam partnerim. Īsti anālā seksa plusi izpaužās tā, ka daudzas sievietes, savu pirmo orgasmu izjūt tieši anālā seksa laikā. opisuha kartinki 2 Tas ir saistīts ar to, ka taisnajā zarnā atrodās tādas erogēnās zonas, par kurām mēs nezinām un pie kuru masēšanas rodās uzbudinājums un kā nobeigums tam visam ir - anālais orgasms. Ja stimulēt anālo atveri vīrietim, pie tam lēnām uzspiežot uz taisnās zarnas priekšējo sienu, masējot prostatas dziedzeri, tas viņam dos neaprakstāmu anālo baudu.

Sievietes visu to izjūt daudz jūtīgāk un kaislīgāk. Vīrietim nav lemts izprast, kā sieviete izjūt orgasmu, it īpaši - anālo. Esiet pacietīgi un maigi, paši sapratīsiet pie pirmās reizes, kad paprovēsiet! Mēs nezinām neko par anālā seksa daudzveidību un sajūtām, ko tas mums dod, bet zinām, ka intriga un gribēšana ir mūs visos.Lai Jums jauks anālais un teicams partneris! Pārējais nāks ar darīšanu! Varbūt paprovēsim anālo ?!

Analais sekss © 2010 Analaissekss.org - Šī lapa satur seksuāla rakstura materiālus. Ja Jūs neesat sasniedzis 18 gadu vecumu vai citu Jūsu teritorijā legāli noteikto pilngadības vecumu, Jums šī lapa nekavējoties jāatstāj.

Par reklāmas jautājumiem uz abpusēji izdevīgiem noteikumiem rakstiet: