Anālais sekss uz AnalaisSekss.org

Šajā, anālā seksa saitā Jūs atradīsiet pašas jaunākās anālā foto un video scēnas. Materiāli atjaunojās katru dienu.Droši pievienojiet anālā seksa saitu saviem favorītiem, aicieniet draugus un draudzenes uz šo saitu! Aicinām visus, kas nodarbojās ar anālo seksu, kuram tas vairs nav svešs, sūtīt mums savas fotogrāfijas. Mēs pieņemam skaistas seksa ainas, ja Jums ir ko parādīt, tad rakstiet mums! Ienāciet un pārbaudiet atjauninājumus katru dienu!

sekss, anāls sekss, seks dibenā, porno
nopisties, dirsā, beigt pakaļā, izlaizīt dirsu, fetišisms, lieli pupi, anālās rotaļas, gejiem

Vai mēs pareizi nodarbojamies ar anālo

Piedāvāsim meitenei izprovēt anālo seksu!

Lieciet lietā mazo pirkstiņu Viegli ir saprast, ko grib cilvēks arī bez liekiem vārdiem. Ānuss - ir erogēna zonā, kā no ārpuses, tā arī no iekšpuses un ir individuāla ar savu jūtīgumu katrai sievietei savādāk. Priekšspēles glāsti ir labi jebkuram seksa veidam, tajā skaitā arī anālajam. Nesteidzieties. Sāciet ar maigu partneres dibena glāstīšanu. Jūtiet viņas reakciju?

Ja viņa sarauj savus dibena muskuļus, tad jums šodien nekas nespīd. Ja viņa guļ atslābinājusies, tad šodien uz anālo seksu viņa nav tik kategoriska. Nākošā pārbaudes stadija: velkot ar pirkstiem maigi pa viņas mugurkaulu, pieskarieties anālajam caurumam. Uzmanīgi sekojiet tam, kā reaģē jūsu partnere. Saspiež jūsu pirkstu ar saviem dibena vaigiem? Vai varbūt viņa guļot uz muguras paceļ pēcpusi mazliet uz augšu? Ja tas ir tā, tad šovakar jums ir stipri paveicies!kā pareizi veikt anālo seksu

Vai jums ir nācies atņemt meitenei nevainību? Ja jā, tad aceraties cik maigi un lēnām jūs to darījāt? Tieši tā tagad būs jums arī jāuzvedās, tikai šoreiz nevainību zaudēs partneres anālais.Daudzas nevainīgās pirms pirmās nodarbošanās ar seksu izbaudīja uz sevi vīriešu pirkstu kustības. Dariet to tagad atkal, tikai jau ar ānusu. Ja jūsu partnere agrāk nav nodarbojusies ar anālo seksu, izturieties pret viņu ar sapratni. Iedomājieties, ka jūsu priekšā ir nevainīga meitene.

To, ka anālajā atverē nav jaunavības plēves, neviens nedod jums tiesības bāzt tur uzreiz savus pirkstus. Pirms tur bāzt savu pirkstu, samitriniet to ar vagīnas šķidrumu vai ar siekalām. Pirmo reiz pacentieties iztikt ar dabīgo smērvielu, nevis izrādīties ar smaržīgiem lubrikantiem. Sākot rokās grozīt kārbu ar mākslīgo lubrikantu, jūs tikai nobiedēsiet savu partneri. Paši iedomājieties, kā jutīsies tad sieviete? Jā, kā izmēģinājuma trusītis. Jūs taču netaisaties viņu izvarot dibenā, tad kam jums liegt partneri no tik iekārdinošām sajūtām?No sākuma ievadei anālajā jums noderēs mazais pirkstiņš. Pat ja jums gribēs tur iebāzt lielo pirkstu, bāžiet to vagīnā. Jo vairāk pūles pielietosiet, jo vairāk būs labuma abiem.

Paspēlējaties ar savu partneri. Nelieniet uzreiz iekšā, bet panāciet to, ka viņa pati to sagrib. Novelciet ar pirkstiem gar anālo atveri. Pēc viņas reakcijas jūs sapratīsiet ko grib jūsu mīļākā kā pareizi veikt anālo seksu sasprindzinās pēcpusi, dos jums mājienu, ka spēli ir laiks beigt, vai arī otrādi, atslābināsies, vai pat pastiepsies uz jūsu pusi. Ja jums tomēr izdevās ievadīt savu pirkstiņu viņas anālajā caurumiņā, nesāciet ar to darboties uz visām pusēm kā vagīnā.

Apmierinājums un anālā seksa principi ir pavisam citi. Šeit sieviete saņem gandarījumu ne no tā, ka kāds kautko ievada, bet gan no pilnības sajūtas, no sajūtas kad kaut kas aizpilda viņu.Dotajā brīdī tas ir jūsu pirkst, bet vēlāk jūsu penis.

Turpmāk, katru reizi, kad tu nodarbosies ar jebkura veida seksu, tavas fantāzijas grozīsies tikai un vienīgi ap anālo seksu, jo tas nav ar vārdiem izstāstāms ! Tas ir jāpiedzīvo!

Analais sekss © 2010 Analaissekss.org - Šī lapa satur seksuāla rakstura materiālus. Ja Jūs neesat sasniedzis 18 gadu vecumu vai citu Jūsu teritorijā legāli noteikto pilngadības vecumu, Jums šī lapa nekavējoties jāatstāj.

Par reklāmas jautājumiem uz abpusēji izdevīgiem noteikumiem rakstiet: