Anālais sekss uz AnalaisSekss.org

Šajā, anālā seksa saitā Jūs atradīsiet pašas jaunākās anālā foto un video scēnas. Materiāli atjaunojās katru dienu.Droši pievienojiet anālā seksa saitu saviem favorītiem, aicieniet draugus un draudzenes uz šo saitu! Aicinām visus, kas nodarbojās ar anālo seksu, kuram tas vairs nav svešs, sūtīt mums savas fotogrāfijas. Mēs pieņemam skaistas seksa ainas, ja Jums ir ko parādīt, tad rakstiet mums! Ienāciet un pārbaudiet atjauninājumus katru dienu!

sekss, anāls sekss, seks dibenā, porno
nopisties, dirsā, beigt pakaļā, izlaizīt dirsu, fetišisms, lieli pupi, anālās rotaļas, gejiem

Šovakar mums būs pirmais anālais

Šodien mums būs pirmais anālais!

Pirmā reize. Pēc viņas var spriest, ka viņa ir gatava jūsu piedāvājumam uz pirmo anālā seksa reizi? Pēc viņas var saprast, ka viņa piekristu jūsu piedāvātajām rotaļām, bet viņu uztrauc viens noteikums - paša procesa tīrība.kā pareizi veikt anālo seksu It kā nomazgājos, visu iztīrīju, bet mazums kas var notikt, kam jums kādi pārsteigumi?

Nelieciet savai partnerei izjust diskomfortu gultā, jau pēc pirmā anālā seksa, un tāpēc izmantojiet jau pirmajā reizē prezervatīvu.

Protams, smēre. Anālajā seksā bez tās neiztikt. Atslēgvārds – vairāk. Dodiet priekšroku vazelīnam, neviss bērnu krēmiem.Piedāvājiet partnerei tādu pozu, kad viņa nostājās uz ceļiem un piespiedusies ar krūtīm pie saviem ceļiem. Jūs arī nostājieties uz ceļiem, iekārtojieties partneres aizmugurē, akurāti ielieciet peni viņas anālajā atverē. Nebāziet to iekšā, vienkārši piespiediet pie ānusa caurumiņa. Dodiet iniciatīvu viņas rokām, lai viņa pati ar apļveida kustībām pati uzsēžās uz locekļa.

Akurāti ejiet viņai pretīm, bet bez visādām asām kustībām. Ja jums ir liels penis, jūsu galviņai obligāti ir jāieguļās viņas anālajā. Nepriecājieties par uzvaru pāragri, līdz beigām jums vēl vajag kārtīgi pastrādāt. Atcerieties, jūs neesat vagīnā, un tāpēc nevajag nekādā gadījumā izmantot tās pašas kustības, kā pie klasiskā seksa. Gaidiet, kamēr jūsu partnere pieradīs pie jūsu izmēra. Pauzēm anālajā seksā ir pretējs efekts, nekā pauzēm pie vaginālā seksa.Dariet tā, lai jūsu erotiskā partnere noticētu tam, ka jūs neizdarīsiet nevienu lieku kustību, izņemot tās, kuras viņa pati grib saņemt. Runājiet ar meiteni maigi, pieklusināti, uzmundriniet viņu ar labiem vārdiem.

Anālajā seksā klusēšana nav vietā. Neturieties ar abām rokām viņas pēcpusē. Kam likt sievietei justies, kā slazdā. Tas var viņu tikai izbiedēt. Es domāju, ka pie jebkura seksa veida, itsevišķi anālā, ir jāpieiet ar sagatavošanos, kā emocionāli, tā arī fiziski – rūpējoties par higiēnu un drošību.

Nevajag steigties un būt agresīvam. Visu vajag darīt ar maigumu, uzmanību, bez steigas, un, ja nepieciešams, spēt jebkurā brīdī apstāties. Anālo seksu vajag izmēģināt un tikai tad apgalvot, vai patiešām ir pretīgi. kā pareizi veikt anālo seksu Dažiem tas ir viens no labākajiem veidiem kā izjust orgasmu. Kā apgalvo mediķi, tas atkarīgs no sievietes fizioloģijas.

Es neapgalvoju, ka tagad mums vajadzētu aizmirst parasto seksu un nodoties tikai anālajam. Nē, es tikai piedāvāju – neaprobežosimies ar stereotipiem, pēc tam, kad esam jau izmēģinājuši visu Kamasutru. Tad kāpēc nepamēģināt, tādu lietiņu kā anālais sekss? Ja nu šis bīstamais, biedējošais un nesaprotamais anālais sekss kļūs par kaislīgu, neparastu epizodi Jūsu dzīvē?Tāpēc katru reizi, kad nodarbojaties ar anālo seksu, pāri to izbauda lēnām, nesteidzoties un necenšās to pārtraukt. Sievietei, anālā seksa labums ir vēl tur, ka anālā seksa akts ilgst ilgāk par parasto seksu un tas arī vairāk patīk vīriešiem.

Analais sekss © 2010 Analaissekss.org - Šī lapa satur seksuāla rakstura materiālus. Ja Jūs neesat sasniedzis 18 gadu vecumu vai citu Jūsu teritorijā legāli noteikto pilngadības vecumu, Jums šī lapa nekavējoties jāatstāj.

Par reklāmas jautājumiem uz abpusēji izdevīgiem noteikumiem rakstiet: